Avrupa Yakası Ofis Temizliği

Avrupa Yakası Ofis Temizliği

İstanbul Avrupa Yakası Ofis temizliği konusunda Artı Detay şirketi olarak birçok memnuniyet garantili referanslarımız vardır. Ofis temizliği konusunda şirketimiz oldukça derin deneyimlere sahip yapısı ile hizmet vermektedir.

İstanbul’da bulunan ofislerin part time ve full time olarak tüm temizlik hizmetlerinizi yürütmekteyiz. 10 yıldan uzun bir süredir ofis temizliği konusunda oldukça iyi deneyime sahip firma olarak görev yapmaktayız. Avrupa Yakası Ofis temizliği konusunda oldukça üst standartlarda hizmet vermekteyiz. 

Çalışan personelin işini özümsemesi ve titiz olarak hizmet sunması bizim için son derece önem arz eder. Artı Detay Temizlik firması olarak görevlendirmiş olduğumuz personellerde bu konuya çok dikkat ediyoruz. İşyerinin tertip ve düzenli olması çalışanların işyerinde ki performansını etkilemektedir. Sağlıklı ve refah bir işyeri herkes tarafından önem arz eder. Hem ofis veya işyerinizin kalitesi hemde çalışanlarınızın sağlığı açısından oldukça büyük önem arz etmektedir.

Ofis’te çalışan personellerin zamanlarının büyük çoğunluğunu ofis ortamında geçirmektedir. Çalışanlarınızın güvenli ve temiz bir ortamda çalışmasını sağlamak için hijyen kurallarını ön planda tutmak gerekmektedir. Sizlere çalışma sistemimiz ve malzemelerimiz ile destekleyerek Artı Detay Temizlik şirketi olarak aradığınız kaliteyi sizlere sunmaktayız. Firmanızın çalışma politikasına ayak uyduracak hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde sizlere memnuniyet garantili, çok daha temiz bir ortam sunmayı hedefliyoruz.

Ofis Temizliği Çalışma Saatleri

Ofis Temizliği konusunda sizlerin belirtmiş olduğu hizmet şekilleri tarafımızdan istenmektedir. Bu doğrultu da sizlere en uygun olan çalışma saatleri ne ise ona uygun olarak hizmet verilir. Sizlerin ofis ortamında standart çalışma saatleri 9:00 – 18:00 arası olduğunu düşündüğümüzde ofis temizlik işlemlerinin bu saatler dışında yapılması oldukça büyük önem arz etmektedir. Çalışanlarınızın ofis ortamında iş yaparken temizlik yaparak dikkatlerinin dağılması çalışanın performansını etkilecektir. Sizlerle istişare edilerek uygun bir zaman diliminde temizlik yapılması sağlanacaktır. Bu şekilde düzenli ve periyodik olarak ofis temizliği çalışmaları eksiksiz biçimde devam edecektir. Sizlerin belirlemiş olduğu saatler çerçevesinde çalışma düzenleyebiliriz. 

Ofis Temizliği Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasında Ofis temizliği konusunda en uygun fiyat garantisi ve kalite konusunda oldukça iddalı bir şirketiz. Referanslarımızda bulunan şirketlerin hepsi ofis temizliği konusunda bizlerden destek almıştır. Ofis ortamınızın düzenli olarak temizliğinin yapılıyor olması ve zamanında çözümler üretiliyor olması oldukça önemli bir durumdur. Bu konulara oldukça önem gösteren bir firma olarak sizlere en uygun çözümleri üretiyor ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. En uygun ofis temizliği fiyatı hem de sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi gerekenler

  • Genel Temizlik prensiplerine dikkat edilmesi oldukça önemlidir.
  • Ofis Temizliğine başlamadan önce işyerinde kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi
  • Ofis temizliği esnasında eldiven olması olası mikropların yayılmasını önler.
  • Masa üzerinde bulunan eşyaların yer değiştirilmemesi
  • Ofis’te kullanılan çöp poşetleri yırtık veya su sızdırıyorsa çöp alımında hemen değiştirilmesi gerekir.
  • Ofis telefonları silinirken ayrı bez ile silinmesi gerekmektedir. Mikroplar ağız yoluyla daha çok yayıldığından burada kullanılan bezin farklı olması oldukça önemlidir.

İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz. Telefon : 0 212 596 00 79

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz.

İstanbul Beylikdüzü bölgesinde bulunan ofisimiz; İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz; Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Kâğıthane, Maslak, Şişli, Mecidiyeköy, Etiler, Sarıyer, Nişantaşı, Taksim, ofis temizlik şirketleri taleplerinize cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Temizliği Hizmeti Sunuyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında ofis temizliği hizmeti sunuyoruz; Ümraniye, Bostancı, Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe ve diğer ilçelere ofis temizliği konusunda ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Part-Time Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis temizliğinde çalışanların rahatsız edilmemesi oldukça önemlidir. Dilerseniz ofis çalışma saatleri dışında çalışma süreleri için sizlere çözüm üretebiliriz. Sizin istemiş olduğunuz gün ve saatler’de masa temizliklerin yapılması, çöplerin dökülmesi, zemin ve yüzeylerin temizliği, Tuvalet’lerin detaylı bir şekilde temizlenmesi yapılmaktadır. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.