Bakırköy Ofis Temizlik Şirketi

Bakırköy Ofis Temizlik Şirketi

Bakırköy bölgesinde Ofis çalışanları için belirlediğimiz ofis temizlik şirketi programları sayesinde Artı Detay Temizlik olarak yaklaşık 10 yıldan uzun bir süredir burada bulunan ofis ve işyerlerine hizmet vermekteyiz.

Bakırköy bölgesinde ofis temizlik şirketi olarak çok eski yıllardan bu yana çalışmalar yürüten Artı Detay Temizlik şirketimiz başta ofis temizliği konusunda uzmanlaşmış ve birçok alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bakırköy boş ofis temizliği sizlerin isteği üzerine boya badanası tamamlanmış, inşaat çalışması bitmiş ofis veya işyerlerinizde aşamaları olarak temizlik programları belirliyor ve isteğiniz üzere periyodik olarakta görevlendiriyoruz. İnşaat sonrası temizlikte en dikkat edilecek husus ise tadilattan sonra ki temizliklerde yüzeylerin çizilmemesidir. Bakırköy inşaat sonrası ofis temizliği yapılmadan önce keşif yapılması için yetkili birimimizden tarafından yönlendirme yapılır.

Bakırköy eşyalı olarak ofis temizlik hizmeti için ofisinizin veya işyerinizin iç ve dış yüzeyleri özel kimyasallar ile silinir. Bakırköy ofis temizliği, Bakırköy ofis cilalama hizmetleri isteğiniz üzere en iyi şekilde yapılır. Eşyalı ofislerde özellikle bilgisayar ortamında çalışılan ortamlar için özel çözümler üretiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.