Bakırköy Temizlik Firmaları

Bakırköy Temizlik Firmaları

Bakırköy Temizlik firmaları Artı Detay temizlik olarak haftanın tüm günlerinde hizmet vermekteyiz. Ofis veya işyeriniz için vardiyalı olarak çalışma uyguladığınız işyerlerinizde sizlere uygun olarak çözümler üretiyoruz. Bakırköy bölgesinde aradığınız tüm temizlik işleri için Bakırköy Temizlik firmaları arasında Artı Detay Temizlik şirketimizi arayabilir en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sizlerle çözüm geliştiriyoruz.

Artı Detay Temizlik firması, Bakırköy bölgesinde ofis ve işyeri temizliği konusunda oldukça deneyimli personellere sahip ve güçlü referanslarıyla sizlere hizmet sunuyoruz. Şirketimizin kuruluşundan bu yana Bakırköy bölgesine hizmet veren firmamız bölgede belirli referanslara erişmiş ve işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Bakırköy temizlik firmaları arasında ofis temizliği, işyeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizlik gibi alanlarda ki hizmet portföyüyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Bakırköy Ofis Temizliği

Ofis ortamınızda ve işyerinizde düzenli temizlik konusunda destek almak istiyorsanız sizlere en uygun fiyat garantisi ve memnuniyet garantili hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Çalışan personellerimiz işlerinde oldukça deneyimli ve teknolojik ekipmanlarımız ile temizlikte sizlere oldukça iyi deneyim sunuyoruz. Sizlerin yapmış olduğu temizlik ile bizlerin yapmış olduğu temizlik hizmeti konusunda fark olacaktır. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve hizmet kalitesi yönünden sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Artı Detay temizlik şirketi olarak, Bakırköy bölgesinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin talebine göre periyodik olarak veya görevlendirilmesini istediğiniz saatlerde sizlere tam anlamıyla hizmet vermeyi hedefliyoruz. Temizlik günümüzde çok önemli bir husustur. Firmanızın temizliğinin rutin ve düzenli olarak yapılması demek işyerinizde çalışanlarında performansına katkı sağlayacaktır.

Ofis temizliği konusunda bizlerle iletişime geçmek için ve kapsamlı bilgi alın;

 • Ekipmanlarımız ile malzemeleri temizlik hizmeti
 • Haftanın belirlediğiniz günlerinde sizin istediğiniz saatte hizmet verilir.
 • Ofisiniz veya işyeriniz en kaliteli kimyasallar ile temizlenir.
 • Memnuniyet garantili içinize sinecek işler yapmaktayız.

Ofis Temizliğini Nasıl Yaparız

 • Ahşap temizliğinde kullanılan kimyasallar farklıdır. Çok dikkat edilmesi gerekir.
 • Masalarınızı özel mikrofiber bezler ile sileriz.
 • Mikrofiber bezler değişir ve yenileri kullanılır.
 • Mermerlerin silinmesi yani parlatılmasında özel kimyasal karışım kullanılır.
 • İnşaat sonrası temizliklerde özel kimyasallar kullanılır. Çünkü çimento harçları gibi zor çıkan kirlerden dolayı özel temizlik yapılması gerekir.
 • Zeminleri yıkamada yüzey temizleyiciler kullanılır.
 • Duvarlar mavi mop yardımı ile temizlenmektedir.

Bakırköy Temizlik Şirketleri Fiyatları

İşyerinizin veya ofisinize teklif vermeden önce hizmet vereceğimiz alanı görmemiz gerekmektedir. Öncelikle ücretsiz olarak sizlere rapor hazırlarız ve daha sonrasında anlaşma sağlanır ve yapacak olduğumuz temizlikte memnuniyeti garanti ederiz.

Artı Detay Temizlik Hizmetleri – 0 212 596 00 79

Artı Detay Temizlik şirketi olarak Bakırköy temizlik Firmaları arasında köklü bir yapıya sahiptir. Ofisinizi, işyerinizi, dış cephe cam temizlik işlerinizi ve villalarınızı özenle temizliyoruz. Bu tarz çalışmaların tüm temizlik hizmetlerini bilgi ve teknolojik ekipmanlarımız ile yapıyoruz. Yapmış olduğumuz görüşmeler sonrası yapılan anlaşmalar ile kurumlarınızı mekanlarınız profesyonel temizlik ile tanıştırıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.