Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik şirketleri arasında Artı detay temizlik şirketi olarak tecrübeli kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bakırköy bölgesinde bulunan Alışveriş merkezleri, CNR Fuar merkezi, ofis ve işyerleri ve Hastaneler bölgeyi cazibe merkezi haline getirmiştir. Bakırköy bölgesi İstanbul’un en hareketli semtlerinden biridir.

Bakırköy Temizlik Şirketleri büyük bir insan topluluğunun buraya gelmesi ile bölgeyi hareketlendirmiştir. İstanbul bölgesinde ki dükkanların ucuzluğu bölgede bulunan birçok sektörde faaliyet yürüten dükkanlar Bakırköy bölgesinde iş yapmaktadır. Balıkçıların bulunduğu bölgede balık tüketmek ve sahilde yürümek ve gümüşçülerin ortamını görmek farklı kılar Bakırköy bölgesini

Artı Detay Temizlik Şirketleri arasında bölgeye oldukça emek veren ve yıllarca personel temini sağlayan şirketimiz oldukça deneyimlidir.

Bakırköy bölgesinde Dershanelerin çok olması ve sürekli ev sirkülasyonu olması ile sürekli evler kiraya verilmektedir. Artı Detay Temizlik firmamız ofis temizliği, işyeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği konularında oldukça başarılı bir şekilde hizmetler vermiştir.

Bakırköy bölgesinde, 7 den 70 e her kesimden insanın burayı sevmesine sebep olmuştur. Artı Detay Temizlik Bakırköy Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe Cam Temizlik, Büro – Ofis Temizliği, Mağaza – Dükkan Temizliği, Banka Temizliği, Güzellik Merkezi temizliği, Fabrika Temizliği, Site Temizliği, Merdiven Temizliği, Okul Temizliği, Otel Temizliği, Hastahane Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Plaza Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik, Cam Temizliği hizmetleriniz için bizleri arayabilir ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bakırköy Temizlik; Ev Temizliğinde camların içli dışlı olarak silinmesi, Tavan tozlarının alınması, Duvarların silinmesi, Kapılar, Peteklerin silinmesi, Banyo ve fayansların özel kimyasallar ile temizlenmesi, Küvet, Duşa Kabin, Mutfağın her kısmının ince temizliği, dolapların ayrıntılı silinmesi, Davlumbazların temizlikleri, Yağlardan arındırılması, WC’lerin ince temizliklerinin yapılması, mobilya ve aksesuarlarınızın temizliği, balkon, terakkiler bölgesinin ayrıntılı temizliği, zeminlerin özel kimyasallar ile silinmesi ve yıkanması ve son olarak dezenfekte kimyaların uygulanması ile işlemimiz sona erer. Sizlerin özel istekleri doğrultusunda da programımızın içerisine dahil edeceğimiz adımlar olmaktadır.

Bakırköy Ofis Temizliği; Temizlik Firmaları

İstanbul Bakırköy bölgesinde birçok şirketin yönetim ve idari ofisleri yer almaktadır. Bakırköy adliyesi başta olmak üzere bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri de çok vardır. Ofis ve işyerlerinin oldukça çok olduğu bu bölgede Artı Detay Temizlik şirketi olarak temizlik hizmeti sunarak iş insanlarımızın temiz alanda çalışmasını sağlıyoruz. 

Bakırköy Dış Cephe Cam Temizlik

Dış Cephe Cam Temizlik hizmetimiz ile ulaşılamayan yerlerin cam silim hizmetini gerçekleştirdik. Dış cephelerde ve iç kısmında dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcutur. Dış cepheler maleseef ki ortamda bulunan benzin ve gazlara maruz kaldığından dolayı çabuk kirlenmektedir. Periyodik olarak silinmesi gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği  için Işıltı Bakırköy Temizlik Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Bakırköy İş Hanı Temizliği; Bakırköy bölgesinde Temizlik hizmeti veren Artı Detay Temizlik hizmeti olarak haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay veya bayan çalışanlarımız ile profesyonel iş hanı temizliği hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy İş Merkezi Temizliği; Artı Detay Temizlik şirketi olarak iş merkezlerinde sirkülasyonunu çok olduğu alanlarda en çok kirlenen zemin ve yüzeyleri temizliyoruz. Ayrıca iş merkezlerinde bulunan tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Bakırköy Site Temizliği; Kapsamlı Site Temizliği ve personel temini konusunda oldukça deneyimliyizdir. Site temizliği konusunda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere oldukça profesyonel hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Bakırköy Okul Temizliği; Okul temizliğinde öncelik tuvaletlerin temiz olmasıdır. Daha sonra çocuklarımızın ellerini vurduğu bölgeler kapı kolları, korkuluklar gibi bölgelerin temizliğinde özel temizliyici dezenfektanlar kullanıyoruz.

Bakırköy Otel Temizliği; Bakırköy bölgesinde oldukça çok Otel bulunmaktadır. Otellerin zeminleri cilalama, koltuk silme, dış cephe cam temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra kullandığımız özel yöntemlerle otel odalarında hijyen sağlıyoruz.

Bakırköy Öğrenci Yurdu Temizliği; İstanbul’da en fazla yurda sahip ilçelerdendir. Öğrencilerin kullanmış olduğu odalar ve tüm diğer alanlar hijyenik bir şekilde temizlenir.

Bakırköy Restoran Temizliği; Restoranların tadilat sonu temizliği oldukça önem verilmesi gereken temizliktir. Damlumbazların temizliği, Masaların temizliği, zemin temizliği gibi konular oldukça önem arz etmektedir.