HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

Artı Detay Temizlik

Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Bir çok İstanbul temizlik şirketi arasından müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleri bundan dolayıdır. Bu tercihiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için bilgi seviyemizi tazeliyor, donanım seviyemizi artırıyoruz.

Firmamız bir İstanbul Temizlik Şirketi markası olarak Anadolu Yakası Temizlik Hizmeti ve Avrupa Yakası Temizlik Hizmeti vermektedir. En çok verdiğimiz hizmetler arasında Dezenfeksiyon Hizmeti, Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti, Ev Temizliği Hizmeti, Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği Hizmeti, Banka Temizliği Hizmeti vs. gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunların dışında bulunan bir çok hizmeti de sizlerin istemesi durumunda yapmaktayız.

Artı Detay Temizlik Hizmetlerine Hoşgeldiniz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Temizlik HizmetiAvrupa Yakası Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Heading
istanbul-temizlik-sirketi

Eğitimli Personel Kadrosu

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimizin işe alma esnasında eğitim seviyelerini kontrol ederiz.İşlerini daha verimli bir şekilde icra etmeleri ve müşterilerimizin memnuniyetini üst safhada tutabilmek için eğitimleri iş boyunca devam eder.

7/24 Hizmet

Siz değerli müşterilerimize, firma danışmanlarımız ile  7/24 hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak şuna inanıyoruz ki her müşterimizle hayat boyu sürecek bir bağ kurarız. Bu bağın hem firmamıza hem müşterimize yarar sağlaması gerektiğine inanıyoruz. O yüzden müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Müşterilerimizi memnun edebilmemiz işimizi iyi yapmamıza bağlıdır. İşimizi iyi yapabilmek için kaliteli malzeme kullanımına özen gösteriyoruz.