Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Firmamız fabrika temizliği alanında da uygun fiyatlarla,ekonomik ve iyi düzeyde bir hizmeti size sunmaktadır. Fabrikalarımız üretim ve istihdamın can damarlarıdır. Buralarda yaşanacak her aksaklık çalışanları, sizleri dolayısıyla ülkemizi etkilemektedir. Fabrikadaki temizlik düzeyi, çalışan personelin psikolojisine, hareketlerine de yansıyarak iş veriminde artma veya azalma olmasına etken olmaktadır.

Gelen müşterileriniz nezdinde fabrikanın temiz olması ilk izlenim için çok önemlidir. Çünkü müşteri ilk olarak çalışılan yerin temizliğine ve düzenine bakarak sizinle iş ortaklığı kurup, kurmama konusunda karar almasını etkiler. Hani bizde bir söz vardır ”Kişi giyim kuşamı ile karşılanır, sözleri ve düşünceleriyle uğurlanır” diye. İşte burada ilk işimiz fabrikamızın görünen yerlerinin temizlik ve düzenine dikkat etmemizdir.

Firmamız bu konulardaki hassasiyetinizin bilincinde olup, firmadaki her personelimiz eğitimden geçmektedir. Bizim için her iş, ilk işimiz gibidir. Sahada edinilen tecrübe çok değerlidir ve kişiler nezdinde kalmayıp, edinilen tecrübe firmaya kazandırılmış olur. Firmamız siz değerli müşterilerimizin  endüstriyel fabrika, ağır sanayi fabrikaları, gıda fabrikaları gibi fabrika alanlarındaki ihtiyaçlarına yardımcı olmaya hazırdır. Bırakın bu işleri temizlik şirketleri yapsın. Sizde aklınızı bu işlerle meşgul etmeyip, değerli zamanınızı kendi işinizi büyütme konusuna ayırmış olun. Bizde sizlerle yaptığımız değerli ortaklığın bilincinde olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterelim.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Fabrika Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

fabrika-temizligi
Fabrika Temizliği

Fabrikanın Temizliği İçin Gerekli Olan Malzemeler

Fabrika temizlik işi, temizlik esnasında fabrikada çalışan insanlar olduğu için onların sağlığını korumak adına profesyonel bir şekilde yapılmak zorundadır. Ülkemizde de bu profesyonellikte iş yapan fabrika temizlik firmalarından biri de Artı Detay temizlik hizmetleridir. Mekanda verecek olduğumuz hizmetin tam teşekküllü olmasına dikkat ediyoruz. Bu sebepten ötürü temizlik için kullanılacak malzeme ve ekipmanların seçimi önem kazanmaktadır. Özellikle büyük fabrikalarda temizlik işi kombine yer yıkama makinesi ile yapılmaktadır. Bunun yanında  temizlik firmasının fabrika tipine göre seçtiği özel olarak üretilmiş endüstriyel fabrika temizlik malzemeleri de kullanılabilmektedir.

Fabrikanızı belirli sürelerle fabrika temizlik şirketleri aracılığı ile temizletmeniz sizin lehinize olacaktır. Eğer fabrikanızı düzenli olarak temizliğini yaptırırsanız, çalışanlarınızın temiz bir ortamda çalışmasını sağlayarak daha verimli olmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aniden gelebilecek müşterileriniz için de güzel bir sürpriz olacaktır. Şüphesiz ki ürettiğiniz ürünün kaliteli olmasının yanı sıra fabrikanızın temiz olması da müşterilerinizin dikkat edeceği bir nokta olacaktır. Sonuçta hangimiz gidip kirli paslı ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ediyoruz ki.

Fabrika temizlik işleri mutlaka belirli bir koordinasyon çerçevesinde yapılmalı. Büyük fabrikalarda düzenli temizliğin yapılabilmesi için temizlik takip sisteminin kurulması gerekir. Bu sayede olması gereken düzeyde bir fabrika temizlik işi ortaya çıkacaktır.

Fabrika Temizliği Hizmetini Nasıl Yapıyoruz

Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz gerekli kıyafetlerini giyerler. Fabrika temizliği yapılırken içerideki alet,edevat,makine parkurları gibi alanlarda istenmeyen durumların ortaya çıkmaması için önden bir keşif hizmeti yapılır. Daha sonra gerekli temizlik malzemeleri seçilerek; ki gerekirse özel alanlarda özel temizleme malzemeleri de kullanmaktayız, ekiplerimiz temizlik yapmaya hazırlanır. Yapılacak olan işlemler konusunda siz değerli müşterilerimiz ve fabrikadaki ustalarımız bilgilendirildikten sonra güven içerisinde uzman ekiplerimiz tarafından gerekli işlemler yapılır.

Bu konuda üzerinde özenle durduğumuz bir nokta ise temizlik esnasında üretim ve sevkıyatın engellenmemesi konusudur. Yapılacak olan temizlik müşterimizle uygun bir güne alınıp yapılmasına dikkat ediyoruz.

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 79 – 0549 596 00 79

Ağır Sanayi Fabrikası Temizliği

Ağır sanayi fabrikalarında her zaman toz ve kirlenme fazla olduğu için kirlenme oranı da fazla olmaktadır. Bu fabrikalara çelik fabrikaları, demir döküm fabrikaları, makine üretim fabrikaları, otomotiv parçaları üreten fabrikalar örnek verilebilir. Bu tarz yerlerin temizliğinde ;

 • Personel kullanım alanlarının düzenli temizliği yapılmalı.
 • Ortak alanlarda oluşan kaba çöpler üretimin devam ettiği süre zarfı boyunca toplanmalı.
 • Kaba olarak temizlenen ortamda detay temizlik işlemlerine geçilerek, temizlik planı oluşturulmalı.

Ağır sanayi fabrikası temizliği konusunda firmamızın tecrübelerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Endüstriyel Fabrikaların Temizliği

Endüstriyel fabrikalar elektrik-elektronik malzemelerin üretildiği, genelde kimyasal maddeler ile işlem yapan fabrikalardır. Buralarda temizliğe verilen önem daha fazla olmalı ve ayrıca bir departmanı bulunmalıdır. Bu tarz yerlerin temizliğinde ;

 • Kaba çöp denilen kablolar, kartonlar, plastikler, ambalaj atıkları gibi atıklar düzenli olarak toplanıp ayrıştırılmalı.
 • Ayrıştırılan bu malzemeler belediyeler ile anlaşmalı şekilde geri dönüşüme verilmeli.
 • Fabrika ortak alanları olan personel tuvaletleri, yemek alanları, dinlenme alanları, mola alanları vs. temizliği günlük düzenli olarak yapılmalı.
 • Temizlik aşamaları düzenli olarak yöneticilere bilgi olarak sunulmalıdır.

Artı detay temizlik hizmetleri olarak endüstriyel fabrikaların temizlik iş yükünü sizlerin omuzlarından alıyoruz. Siz kendi işinizle meşgul olurken biz de sizlerin işini aksatmayacak şekilde detaylı temizlik hizmetimizi yapıyor ve gerektiğinde sizlere raporluyoruz. Yetkin personel kadromuzla iş akabinde toplantılar yapıp temizlik esnasında veya sonrasında sıkıntı yaşanmamasını sağlıyoruz. Çünkü bizim derdimiz sizin memnuniyetiniz.

Gıda Fabrikası Temizliği

Gıda fabrikaları diğer fabrikalardan daha fazla temiz ve steril ortamlara ihtiyaç  duymaktadır. Çünkü bu fabrikalardan çıkan ürünleri beslenme yoluyla insanlar yani bizler tüketiyoruz. Bu tarz yerlerin temizliğinde ;

 • Personel kullanım alanlarının düzenli temizliği yapılmalı.
 • Fabrika ortak alanları olan personel tuvaletleri, yemek alanları, dinlenme alanları, mola alanları vs. temizliği günlük düzenli olarak yapılmalı.
 • Kullanılan temizlik malzemelerinin TSE standardına uygun olmalı.
 • Çalışan personellerin kişisel bakımları, temizlikleri, tanımlı iş alanlarının hijyenik olması durumu sürekli kontrol edilmeli.
 • 7/24 temizlik hizmetinin belirli aralıklarla tekrar edilmesi gerekir.
 • Temizlik aşamaları düzenli olarak yöneticilere bilgi olarak sunulmalıdır.

Gıda fabrikalarının temizliği konusunda artı detay temizlik hizmetlerinin kalite anlayışına ve profesyonel ekibine güvenebilirsiniz.

Fabrika Temizliği Hizmeti Almak İçin Bizlere Ulaşın

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Fabrika Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

Arnavutköy fabrika temizlik, Ataşehir fabrika temizlik, Avcılar fabrika temizlik, Bağcılar fabrika temizlik, Bahçelievler fabrika temizlik, Bakırköy fabrika temizlik, Başakşehir fabrika temizlik, Bayrampaşa fabrika temizlik, Beşiktaş fabrika temizlik, Beylikdüzü fabrika temizlik, Beyoğlu fabrika temizlik, Büyükçekmece fabrika temizlik, Beykoz fabrika temizlik, Çatalca fabrika temizlik, Çekmeköy fabrika temizlik, Esenler fabrika temizlik, Esenyurt fabrika temizlik, Eyüp fabrika temizlik, Fatih fabrika temizlik, Gaziosmanpaşa fabrika temizlik, Güngören fabrika temizlik, Hadımköy fabrika temizlik, Kadıköy fabrika temizlik, Kağıthane fabrika temizlik, Kartal fabrika temizlik, Küçükçekmece fabrika temizlik, Maltepe fabrika temizlik, Pendik fabrika temizlik, Sancaktepe fabrika temizlik, Sarıyer fabrika temizlik, Silivri fabrika temizlik, Sultanbeyli fabrika temizlik, Sultangazi fabrika temizlik, Şile fabrika temizlik, Şişli fabrika temizlik, Tuzla fabrika temizlik, Ümraniye fabrika temizlik, Üsküdar fabrika temizlik, Zeytinburnu’nda Fabrika Temizlik hizmeti vermekteyiz.

Fabrika Temizlik Şirketleri

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Fabrika Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Fabrika Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

Arnavutköy fabrika temizleme, Ataşehir fabrika temizleme, Avcılar fabrika temizleme, Bağcılar fabrika temizleme, Bahçelievler fabrika temizleme, Bakırköy fabrika temizleme, Başakşehir fabrika temizlik şirketleri, Bayrampaşa fabrika temizlik şirketleri, Beşiktaş fabrika temizlik şirketleri, Beylikdüzü fabrika temizlik şirketleri, Beyoğlu fabrika temizlik şirketleri, Büyükçekmece fabrika temizlik şirketi, Beykoz fabrika temizlik şirketi, Çatalca fabrika temizlik şirketi, Çekmeköy fabrika temizlik şirketi, Esenler fabrika temizlik şirketi, Esenyurt fabrika temizlik şirketi, Eyüp fabrika temizliği yapan firmalar, Fatih fabrika temizliği yapan firmalar, Gaziosmanpaşa fabrika temizliği yapan firmalar, Güngören fabrika temizliği yapan firmalar, Hadımköy temizlik şirketi, Kadıköy fabrika temizliği yapan firmalar, Kağıthane fabrika temizlik firmaları, Kartal fabrika temizlik firmaları, Küçükçekmece fabrika temizlik firmaları, Maltepe fabrika temizlik firmaları, Pendik fabrika temizlik firmaları, Sancaktepe fabrika temizlik şirketi, Sarıyer fabrika temizlik şirketi, Silivri fabrika temizlik şirketi, Sultanbeyli fabrika temizleme şirketi, Sultangazi fabrika temizleme şirketi, Şile fabrika temizlik şirketi, Şişli fabrika temizlik şirketi, Tuzla fabrika temizlik şirketi, Ümraniye fabrika temizleme şirketi, Üsküdar fabrika temizlik şirketi, Zeytinburnu’nda Fabrika Temizligi hizmeti vermekteyiz.