İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, inşaat bitiminden sonra kaba temizliği yapılmış olan binayı veya daireyi oturmaya hazır hale getirecek şekilde ince temizliğinin yapılmasıdır. Burada yapılan işlem çelik,ahşap,seramik gibi yüzeylerin çizilme olmadan, tahriş edilmeden temizlenmesidir. Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak inşaat temizlik şirketleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Bizim işimiz, sizin işinizi kolaylaştırmaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat sonrası temizlikte özenle yapılması gereken bir çok detay vardır. Temizlik esnasında sıfır bezler kullanılmalı, küçük kum tanelerinin aynaları yada mobilyaları çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeylerin temizliği nemli bezler kullanılarak silinmeli, sert zemini olan yüzeylerde makine kullanılacaksa az sulu veya kuru sistemler tercih edilmelidir. Banyo ve fayans temizliğinde farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları üzerinde biriken tozların kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir. İnşaat temizlik şirketi olarak işinizi özenle yapıyor, sizlere ferah ve temiz bir mekan bırakıyoruz.

İnşaat temizlik şirketimiz aynı zamanda dezenfeksiyon hizmetini de uygulamaktadır. Tadilat ve inşaat çalışmaları bir çok bakteri ve virüs ortama nüfuz eder. İnşaat sonrası fayans temizliği yapılırken derz aralarında, cam çerçeve detaylarından, banyodaki klozet kıvrımlarına kadar bakteri ve parazit kaldırma işlemi yapılmaktadır.

İnşaat sonu cam temizliği için de cam ve çerçeve detayları kaba kirinden arındırılıp, ince temizliği de gerekli temizlik ekipmanları ile yapılmalıdır. Bu aşamada gerekli kimyasal çözücüler kullanılır.

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 790549 596 00 79

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası daire temizliği gibi farklı yapıların inşaat sonrası temizliği İstanbul inşaat temizlik firmaları tarafından yapılmaktadır. İnşaat temizliği hizmeti için özel deterjan ve malzemeler kullanılarak güvenli şekilde yapılmaktadır. İnşaat işlerinde çeşitli malzemeler kullanıldığı için, temizlenmesi gereken farklı madde ve kirler vardır. Bu maddelerin ve kirin ortamdan kalkması için inşaat sonrası temizlik hizmeti şarttır.

Vermiş olduğumuz uygun fiyatlı inşaat sonrası temizlik fiyatları ile müşterimizin cebini de düşünüyoruz. Uygun fiyatlı temizlik hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilir ve keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

tadilat sonrasi temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları İstanbul

Tadilat sonrası temizlik işlerinde çalışacak personellerimiz bir takım eğitimden geçer. Tadilat sonrası temizlik işi gündelikçi işçilerin yapabileceği bir iş türü değildir. Eğitimsiz kişilerin temizlik esnasında temizlemesi bir yana zararı da olabilir. Bu işte inşaat sonu oluşan kum ve sıvalara dikkat etmek gerekir. Kum ve sıvalar temizlikten önce kabası alınıp ince temizliğe ondan sonra başlanmalıdır. İstanbul tadilat sonrası temizlik firması olarak profesyonel ekibimizle size hizmet vermeye hazırız.

Farklı m2 lerdeki inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik işleri İstanbul temizlik şirketimiz tarafından yapılır. Cam ve çerçeve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılır. Camlarda var olabilecek boya, harç, bant, mantar, silikon gibi atıklar kazınarak içten ve dıştan silinir. Duvarların tozu alınır. Mutfak dolaplarının içleri vakumla çekilir ve dolabın içi-dışı silinerek ince temizliği yapılır.

Islak hacimlerdeki tadilat sonrası temizlik; banyo ve wc duvarlarında inşaat aşamasından kalan harç, boya, kireç, alçı gibi izler kazınarak kimyasal karışımlar ile yıkanarak durulanır. Banyoda dolap ve aksesuarlar silinir. İnce temizliği yapılır. Kapı, petek ve prizler silinir. Balkonlar su ile yıkanır. Evdeki zeminin türüne göre (fayans, parke, marley, mermer), zemin temizliğinin yapılması uygun kimyasal ve yüzey temizleme makineleri ile sağlanır.

İnşaat sonrası oluşan kirler Artı Detay Temizlik Hizmetleri tarafından sorunsuz bir şekilde temizlenmektedir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden tırnağa silinir. Zemin yüzeyleriniz pürüzsüz bir şekilde temizlenir. Islak hacimleriniz derz, harç, boya gibi atıklardan arındırılır. Duş tekneniz ve klozetiniz ilaçlanarak bakteri ve parazit oluşumundan arındırılır. Gerekli kimyasal maddeler, dezenfektan ürünler ve vakumlu-kuru makineler kullanılarak inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası fabrika temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, inşaat sonrası villa temizliği temizlik firmamız tarafından yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Almak İçin Bilgi Alın !

Arnavutköy inşaat sonrası temizliği, Ataşehir inşaat sonrası temizliği, Avcılar inşaat sonrası temizliği, Bağcılar inşaat sonrası temizliği, Bahçelievler inşaat sonrası temizliği,  Bakırköy inşaat sonrası temizliği, Başakşehir inşaat sonrası temizliği, Bayrampaşa inşaat sonrası temizliği, Beşiktaş inşaat sonrası , Beylikdüzü inşaat sonrası temizliği , Beyoğlu inşaat sonrası temizliği, Büyükçekmece inşaat sonrası temizliği, Beykoz tadilat sonrası temizliği, Çatalca tadilat sonrası temizliği, Çekmeköy tadilat sonrası temizliği, Esenler tadilat sonrası temizliği, Esenyurt tadilat sonrası temizliği, Eyüp tadilat sonrası temizliği, Fatih tadilat sonrası temizliği, Gaziosmanpaşa tadilat sonrası temizliği, Güngören tadilat sonrası temizliği, Hadımköy tadilat sonrası temizliği, Kadıköy tadilat sonrası temizliği, Kağıthane tadilat sonrası temizliği, Kartal tadilat sonrası temizliği, Büyükçekmece tadilat sonrası temizliği, Maltepe tadilat sonrası temizliği, Pendik tadilat sonrası temizliği , Sancaktepe tadilat sonrası temizliği, Sarıyer tadilat sonrası temizliği, Silivri tadilat sonrası temizliği, Sultanbeyli tadilat sonrası temizliği, Sultangazi tadilat sonrası temizliği, Şile tadilat sonrası temizliği, Şişli tadilat sonrası temizliği, Tuzla tadilat sonrası temizliği, Ümraniye tadilat sonrası temizlik, Üsküdar tadilat sonrası temizlik, Zeytinburnu tadilat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, inşaat sonrası temizlik-tadilat sonrası temizlik hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul İnşaat Sonrası Temizliği Hizmeti, Avrupa Yakası İnşaat Sonrası Temizliği Hizmeti, Anadolu Yakası İnşaat Sonrası Temizliği Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄