Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeyi, alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Ofis temizliği konusunda sizlerde tecrübeli ellere işinizi teslim edebilirsiniz. Firmamız ofis temizliği yapmak konusunda sizlere uygun ekonomik şartları ve yetkin temizlik kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Hem profesyonel ofis temizliğini hem uygun ofis temizlik fiyatları istiyorsanız aradığınız İstanbul ofis temizlik firması biziz.

Ofis Ortamlarının Temiz Olmasının Önemi

Ofis çalışanlarının verimliliğini artırma konusunda bütün şirketler çalışmalar yapıyorlar. Aslında bu işin temelinde gün ışığı alan ofis ortamları, mekanda bulunabilecek gereksiz nesnelerin kaldırılması, temiz hava sirkülasyonunun sağlanması, insanı mutlu edecek argümanlar çiçek,ahşap vs. gibi ögelerin kullanılması  ve de en önemlisi çalışılan ofis ortamının temiz olması yatmaktadır. Bu konulara biraz biraz değinecek olursak eğer ;

 • Gün ışığı ofis ortamlarında enerji verimliliği için çok etken bir durumdur. İnsan yapısı gereği güneşe ve güneş ışığına ihtiyaç duyar. Karanlık, loş ortamlarda çalışan personeller bir müddet sonra iş odağını kaybetmektedir. Güneş enerjisine olan özlemle kendisini dışarı atmaktadır. Sürekli bu düşüncede olan çalışanlarınızdan da verim beklemeniz hata olur açıkçası.
 • Mekanda bulunan gereksiz nesneler insanların dikkatini dağıtır ve iş verimini azaltır. Ofis ortamları olabildiğince sade olmalı, çalışanların sürekli işe adapte olabilmesi ve işini sevebilmesi açısından gereksiz nesneler ortamda bulundurulmamalı. Kendi yaptığınız işe yönelik sanatsal nesneleri ortamda barındırabilirsiniz . Bu sayede çalışanlarınızın sanatsal düşünme yetilerini ortaya çıkarabilir ve çalıştıkları ortamı onlara sevdirebilirsiniz.
 • Temiz hava insan vücudunun aktif olabilmesi için olmazsa olmazdır. İnsan hava ile yaşar ve hava ile enerji bulur. Ortamdaki CO2 bakımından zengin kirli hava çalışanlarınızın dikkatini dağıtır ve uykularının gelmesine neden olur. Peki uykulu olan bir insan ne derece yapılan işe katkı sağlayabilir ?
 • Mekanda kullanabileceğiniz en güzel argümanlar şüphesiz çiçekler,ahşaplar ve sanatsal dekorlar. Rengarenk çiçekler kullanılarak dizayn edilmiş olan ofis ortamları çalışanlarınıza mutluluk verir, ortamın sıkıcılığını alır, insan hayat enerjisi bulur çiçeklerde. Mobilyalarda ve dekoratif ünitelerde, paravanlarda vs. farklı sıcak ahşap tonları kullanabilirsiniz. Çiçeklerle beraber ortamın sıcacık olmasını sağlayacaktır. İnsanlar ofisten çıkıp evlerine gitmeyi değil, ofiste olabildiğince vakit geçirmeyi istemelidir. Sanatsal dekorlar da işin ince püf noktasını oluşturuyor. Ortamın renklenmesine katkı sağlayacak, işinizin bir parçasını, bir şeklini anlatan dekoratif aksesuarlar kullanmalısınız.
 • Diğer bir detayda ofiste kullanılan alanların temizliği konusu. Kirli ortam çalışanınızın dikkatini dağıtır ve isteksiz hale gelir. Sürekli dikkati dağıtılan bir kişi performanstan düşer ve verimliliği azalır. O yüzden belirli aralıklarla kaliteli, işinde yetkin firmalara ofis temizliği yaptırmak gerekir. Avrupa yakası ofis temizliği hizmetleri ve Anadolu Yakası ofis temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 79 – 0549 596 00 79

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bütün ofis ortamları birbirinden farklı olmakla beraber kendi içlerinde ufak detayları da içerebiliyorlar. Büro ve ofis temizlik nasıl yapılır konusunda müşterilerimizi gerek telefon ile araşarak gerek yazdığımız yazılarımız ile aydınlatmaya çalışıyoruz. Ofis temizliği yapılmadan önce ofis ortamının m2 sine göre, içinde barındırdığı kullanım alanlarının çeşitliliğine göre ve de mekanların önem sırasına göre sizlerle program yapılır. Firmamızın ofis temizlik tecrübesi ve sizlerinde ofis kullanım tecrübesini birleştirerek uygun bir temizlik programı hazırlarız.

Ofis ortamını genelde gün içerisinde kullanıldığı düşünüldüğünde isteğe göre bazen mesai saatleri dışında yani akşam vakitleri de temizlik yapmaktayız. Günlük ofis temizlik, akşam ofis temizlik, aylık ofis temizlik gibi periyotlarla uygulama yapmaktayız. Bu şekilde çalışanlarınızın dikkatini dağıtmadan ertesi güne temiz bir şekilde çalışma alanlarını kullanmış oluyorlar. Yapılan işlemleri genel olarak sıralamak gerekirse ;

 • Ofisinizde bulunan çöp kovalarının içerisinde ki çöpleri atıyoruz ve yeni çöp torbaları takıyoruz.
 • Mutfağınız da tezgah, dolaplar varsa bulaşıkları toparlayıp makineye yerleştiriyoruz.
 • Tüm masa ve mobilyalarınızın tozlarını alıyoruz.
 • Tuvaletinizi temizliyor ve hijyenik bir hale getiriyoruz.
 • İç ve dış kapı kolları dezenfektan ile ıslatılmış bir bezle silinir.
 • Halı varsa elektrik süpürgesiyle süpürülür.
 • Genel olarak yerleriniz pas paslanır ve deterjanla temizlenir.
 • Camlarınızı siliyoruz.
 • Genel hizmet çerçevesinde olan ve buraya ilave edilmeyen küçük hizmet ilaveleri de yapılmaktadır..

Ofis Temizliği Esnasında Eşyalarım Zarar Görür Mü ?

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimizin işe alma esnasında eğitim seviyelerini kontrol ederiz.
İşlerini daha verimli bir şekilde icra etmeleri ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst safhada tutabilmek için eğitimleri iş boyunca devam eder. Firma olarak şuna inanıyoruz ki her müşterimizle hayat boyu sürecek bir bağ kurarız.
Bu bağın hem firmamıza hem müşterimize yarar sağlaması gerektiğine inanıyoruz. O yüzden müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Artı Detay Temizlik Hizmetleri bütün çalışanları tarafından kullandığınız eşyaların, evrakların, dosyaların sizler için ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Ofiste bulunan eşyalarınızın zarar görmeyeceği ofis temizlik malzemeleri kullanırız. Herhangi bir kırılma, zedelenme, iz kalması gibi durumlarda zararınız tarafımızdan karşılanmaktadır.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Ofis Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Ofis Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Ofis Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

istanbul-ofis-temizligi-sirketleri
İstanbul Ofis Temizliği

Çalışanlarımızın Eğitimi Bizler İçin Önemli

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimizin işe alma esnasında eğitim seviyelerini kontrol ederiz. İşlerini daha verimli bir şekilde icra etmeleri ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst safhada tutabilmek için eğitimleri iş boyunca devam eder. Dönem dönem yaptığımız video eğitimi veya görsel eğitimler ile personellerimizin bilgilendirilmesi sağlanır. Bu şekilde yapılan işin püf noktaları çalışanlar içerisinde tecrübe kazanımı elde edinilmesi sağlanır. İstanbul ofis temizlik firması olarak şuna inanıyoruz ki her müşterimizle hayat boyu sürecek bir bağ kurarız. Bu bağın hem firmamıza hem müşterimize yarar sağlaması gerektiğine inanıyoruz. O yüzden müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bunun bilincinde olan personellerimiz de görevinin sorumluluklarını en iyi şekilde yapmaya çalışır. Ofis Temizliği işleminin etkinliği ölçülerek ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapılarak hizmetimizin kalitesi arttırılmaktadır.

Müşteriye Özel Çözümler Sunan Ofis Temizlik Firması

Büyük küçük her çalışma ofisinin ihtiyaçları farklı olabileceği için Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda çözümler sunmaktayız. Firmaya özel ihtiyaç listesi hazırlayarak temizlik işini müşterilerimizin üstünden alıyoruz. Genel olarak ofis temizlik listesine baktığımızda şu kalemler karşımıza çıkmaktadır. Ofis iç ve dış cephe cam temizliği hizmetleri, ofis halı yıkama temizlik hizmetleri, ofis koltuk yıkama temizlik hizmetleri, ofis sert zemin temizlik hizmetleri.

 • Ofisleriniz de kirlenen halılarınızı parazit ve mikroplardan arındırıyoruz. Bu işlemi halılarınıza zarar vermeden yapıyoruz.
 • Ofisleriniz de kirlenen, kirinden dolayı rengi atan, tozlanan koltuklarınızı teknolojik ürünlerimizle mikroplarından arındırıyor ve parlatıyoruz.
 • Kullanıldıkça kirlenen ve eski parlaklığını yitiren ofis sert zeminlerini uygun kimyasal maddeler kullanarak tekrardan yeni gibi yapıyoruz.
 • Firmaya özel çözümler sunduğumuz listemizde ofis cam silme hizmetimizde bulunmakta. Dış cephe cam temizliğinden farklı olarak iç mekan camlarınız kullanılan kir sökücü ve parlatıcı kimyasal maddeler ile sağlığa zararlı olmadan temizlenir.

Ofis Temizliği Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın !

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Ofis Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Ofis Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Ofis Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

Arnavutköy ofis temizlik, Ataşehir ofis temizlik, Avcılar ofis temizlik, Bağcılar ofis temizlik, Bahçelievler ofis temizlik, Bakırköy ofis temizlik, Başakşehir ofis temizlik, Bayrampaşa ofis temizlik, Beşiktaş ofis temizlik, Beylikdüzü ofis temizlik, Beyoğlu ofis temizlik, Büyükçekmece ofis temizlik,Beykoz ofis temizlik, Çatalca ofis temizlik, Çekmeköy ofis temizlik, Esenler ofis temizlik, Esenyurt ofis temizlik, Eyüp ofis temizlik, Fatih ofis temizlik, Gaziosmanpaşa ofis temizlik, Güngören ofis temizlik, Hadımköy ofis temizlik, Kadıköy ofis temizlik, Kağıthane ofis temizlik, Kartal ofis temizlik, Küçükçekmece ofis temizlik,Maltepe ofis temizlik, Pendik ofis temizlik, Sancaktepe ofis temizlik, Sarıyer ofis temizlik, Silivri ofis temizlik, Sultanbeyli ofis temizlik, Sultangazi ofis temizlik, Şile ofis temizlik, Şişli ofis temizlik, Tuzla ofis temizlik, Ümraniye ofis temizlik, Üsküdar ofis temizlik, Zeytinburnu’nda ofis temizlik hizmeti vermekteyiz.

Ofis Temizlik Şirketleri Hakkında

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Ofis Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Ofis Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Ofis Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄

Arnavutköy ofis temizlik şirketleri, Ataşehir ofis temizlik şirketleri, Avcılar ofis temizlik şirketleri, Bağcılar ofis temizlik şirketleri, Bahçelievler ofis temizlik şirketleri, Bakırköy ofis temizlik şirketi, Başakşehir ofis temizlik şirketi, Bayrampaşa ofis temizlik şirketi, Beşiktaş ofis temizlik şirketi, Beylikdüzü ofis temizlik şirketi, Beyoğlu ofis temizlik firması, Büyükçekmece ofis temizlik firması, Beykoz ofis temizlik firması, Çatalca ofis temizlik firması, Çekmeköy ofis temizlik firması, Esenler ofis temizlik firması, Esenyurt ofis temizlik firmaları, Eyüp ofis temizlik firmaları, Fatih ofis temizlik firmaları, Gaziosmanpaşa ofis temizlik firmaları, Güngören ofis temizlik firmaları, Hadımköy temizlik şirketi, Kadıköy ofis temizlik firmaları, Kağıthane ofis temizlik firmaları, Kartal ofis temizlik firmaları, Küçükçekmece ofis temizlik firmaları, Maltepe temizlik şirketleri, Pendik temizlik şirketleri, Sancaktepe temizlik şirketi, Sarıyer temizlik şirketi, Silivri temizlik şirketi, Sultanbeyli temizlik malzemeleri, Sultangazi temizlik malzemeleri, Şile temizlik malzemeleri, Şişli temizlik malzemeleri, Tuzla temizlik malzemesi, Ümraniye temizlik malzemesi, Üsküdar temizlik malzemesi, Zeytinburnu’nda ofis temizlik hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. İstanbul’ un bir çok semtine Ofis Temizlik hizmeti için kolayca 0 212 596 00 79 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.