Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okullarımız çocuklarımızın güvenle eğitim aldıkları, kişiliklerini ve geleceklerini şekillendirdikleri eğitim yuvasıdır. Okullarımızın temiz olması, çocuklarımızın hijyenik ortamlarda eğitim görmesi şarttır. Çocuklarımız geleceğimizin yansımasıdır. Onların temiz ve steril ortamlarda eğitim görmeleri bizlerin vazifesidir. Steril olmayan ortamlarda eğitim gören çocuklarda çeşitli hastalıklar baş gösterebilmektedir. Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul okul temizliği konusunda tecrübeli ekibimizle 7/24 yanınızdayız.
Bu işi tecrübeli okul temizlik şirketine verdiğinizden emin olun.

Okul Temizliği Nasıl Yapılmalıdır

Okul dediğimiz bina tipi eğitim için yapılmış yapı tipleridir. Okullarımızda sadece sınıflar yer almaz. Sınıflardan başka koridorlar, laboratuvarlar, öğretmen ve yönetim odaları, okul bahçesi, okul tuvaletleri, balkonlar gibi diğer alanlarda mevcuttur. Bu alanların her birinin temiz olması ayrı ayrı önemlidir. Öğrenciler okula girmeden önce her bir alanın temiz olduğu teyit edilmelidir. Kirli ortamlara giren öğrenciler mikropları diğer alanlara da yayacaktır ne yazık ki.

Çocuklar okula gelmeden önce genel okul temizliğinin yapılmış olması gerekir. Bütün okul havalandırılarak içeriye oksijen girmesi sağlanmalıdır. Okuldaki sınıflardan koridorlara,merdivenlere kadar bütün alanların süpürülmesi ve çöplerin atılması gerekir. Daha sonra ise sağlığa zararı olmayan kimyasal maddeler ile gerekli tefrişatlar silinmelidir. Sıralar, camlar, merdiven korkulukları, küpeşteler dikkatle silinmelidir. Okul bahçesi de çöplerden arındırılarak süpürülmelidir.

Okul Temizliği İçin Neler Yapmalıyız

Okul koridorları, tuvaletler gibi sirkülasyonun çok olduğu alanların gün içerisinde bir kaç kez temizlenmesi şarttır. Bu işlemin öğrenciler dersteyken yapılması gerekir.Öğrenciler arasında virüs ve bakteri yayılımı bu şekilde önlenmiş olur. Temizlik için gerekli kimyasal maddeler,bez ve diğer aparatlar düzgün bir şekilde seçilmelidir.

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 790549 596 00 79

okul temizligi is ilanlari
okul temizligi is ilanlari

Okul Temizlik İş İlanları

Okullarımızda geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimi verilmektedir. Bu çocukların düzgün eğitim alması kaliteli ve temiz sınıf ortamlarında mümkündür. Okul temizlik firmaları arasında işini düzgün yapan firmalar ön plana çıkmaktadır. Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarımızda güvenle ve temiz bir şekilde okumaları için çalışıyoruz. Alanında yetkin temizlik personelimiz ile temizlik yapılacak okulumuzu teftiş ediyor ve gerekli temizlik prosedürünü uyguluyoruz. Okul temizlik planı çerçevesinde temizlik işleri detaylandırıyoruz. Okul yönetimi olarak sizlere de işin eğitim kısmı ile ilgilenmek kalıyor.

Okul temizlik planlamasında genel olarak temizlik yapılması gereken mahaller; idari odaların temizliği, çöplerin temizliği, sıra ve masa temizliği, bahçe temizliği, yer temizliği, yemekhane temizliği, mutfak temizliği, tuvalet temizliği, cam ve çerçeve temizliği olarak sıralayabiliriz.

Rutin sağlık taramalarına yardımcı olunması için temizlik yaparken tüm sınıflar, tüm koridorlar, tüm odalar dezenfekte edilir. Bütün lavabo ve tuvaletler temizlenip, hijyenik ve sağlıklı bir okul ortamı sağlamış oluruz. Yemekhane ve mutfaklar da genel temizlik kapsamında uygun temizlik malzemeleri ile temizlenir.

Firmamız yetkili kişileri tarafından okulunuz incelenerek ihtiyaç listesi hazırlanır. Bu ihtiyaç listesine göre temizlik ekibimiz tarafından gerekli malzemelerin tespiti ve tedariği yapılır. Bu malzemeler sağlık bakanlığı tarafından gerekli testlerden geçmiş güvenilir ürünlerdir.

Temizlik Personelinin Eğitimi Bizler İçin Önemli

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimizin işe alma esnasında eğitim seviyelerini kontrol ederiz. İşlerini daha verimli bir şekilde icra etmeleri ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst safhada tutabilmek için eğitimleri iş boyunca devam eder. Dönem dönem yaptığımız video eğitimi veya görsel eğitimler ile personellerimizin bilgilendirilmesi sağlanır. Bu şekilde yapılan işin püf noktaları çalışanlar içerisinde tecrübe kazanımı elde edinilmesi sağlanır. İstanbul okul temizlik firması olarak şuna inanıyoruz ki her müşterimizle hayat boyu sürecek bir bağ kurarız. Bu bağın hem firmamıza hem müşterimize yarar sağlaması gerektiğine inanıyoruz. O yüzden müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bunun bilincinde olan personellerimiz de görevinin sorumluluklarını en iyi şekilde yapmaya çalışır. Okul Temizliği işleminin etkinliği ölçülerek ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapılarak hizmetimizin kalitesi arttırılmaktadır.

Okul Temizliği Hizmeti Almak İçin Bilgi Alın !

Arnavutköy okul temizlik, Ataşehir okul temizlik, Avcılar okul temizlik, Bağcılar okul temizlik, Bahçelievler okul temizlik,  Bakırköy okul temizlik, Başakşehir okul temizlik, Bayrampaşa okul temizlik, Beşiktaş okul temizlik, Beylikdüzü okul temizlik , Beyoğlu okul temizlik, Büyükçekmece okul temizlik, Beykoz okul temizlik, Çatalca okul temizlik, Çekmeköy okul temizlik, Esenler okul temizlik, Esenyurt okul temizlik, Eyüp okul temizlik, Fatih okul temizlik, Gaziosmanpaşa okul temizlik, Güngören okul temizlik, Hadımköy okul temizlik, Kadıköy okul temizlik, Kağıthane okul temizlik, Kartal okul temizlik, Büyükçekmece okul temizlik, Maltepe okul temizlik, Pendik okul temizlik , Sancaktepe okul temizlik, Sarıyer okul temizlik, Silivri okul temizlik, Sultanbeyli okul temizlik, Sultangazi okul temizlik, Şile okul temizlik, Şişli okul temizlik, Tuzla okul temizlik, Ümraniye okul temizlik, Üsküdar okul temizlik, Zeytinburnu okul temizlik vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, okul temizlik hizmeti hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Okul Temizlik Hizmeti, Avrupa Yakası Okul Temizliği Hizmeti, Anadolu Yakası Okul Temizliği Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄