Otel Temizliği

Otel Temizliği

Oteller insanların gerek iş gezilerinde gerek turistik gezilerinde konaklama ihtiyaçlarını karşıladıkları alanlardır. Bu alanlarda ön plana çıkan en önemli detay ise temizlik ve düzende yatıyor. Gelen müşteriler otelin ilk olarak düzenine ve temizliğine bakıyor. Bu bakımdan bir otel işletmeci iseniz müşteri kaybetmemek ve size sadık müşteri kitlesi edinebilmek için otel temizliği konusuna özen göstermeniz gerekiyor.

Genel Otel Temizliği Nasıl Yapılır

Otellerde yoğun kullanım alanlarının temiz tutulması çok önemlidir. Firmamız gerekli ekipman ve malzemelerle, yetkin personel ekibi ile İstanbul otel temizlik hizmeti vermektedir. Özellikle tadilat sonrası otel temizliği hizmeti vererek otelinizi tekrardan ferah bir ortama kavuşturuyoruz.

Artı Detay Temizlik Hizmetleri olarak kaliteli otel temizlik hizmeti veriyoruz. Bir otelin müşteri için anlamı girişten itibaren başlar. Otelin girişi ve lobisi yeterince sade olmalı, karmakarışık olmamalı. Temiz gözükmeli, insanların içini ferahlatmalı. Bu şekilde kurgulanmış bir otel, girişten itibaren müşterisine güven verir ve bir sonraki konaklama seyahatinde de sizin otelinizi seçmesi için aklına yerleşir. Tabi bir otel giriş ve lobiden ibaret değil. Müşterinin kalbini kazandıktan sonra müşterinin odasına çıkmasını sağlayan merdivenler ve asansörlerde temiz olmalı. Daha sonra ara kat holleri daha sonra da odalar. Bu işin can alıcı noktası ise otel odasının temiz ve kullanışlı olması. Müşteriyi kazandığınız kısım bu noktadır. Müşteriniz günün yorgunluğunu, stresini odasında atar ve yarına daha dinç bir şekilde uyanır. Tabi otel odası gerekli işlevleri müşterinize sunuyorsa…

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 79 – 0549 596 00 79

Otel Oda Temizliği Nasıl Yapılır ?

Otel odalarının müşterilerinizi kazanmanızda en büyük silahınız olduğunu söylemiştik. Şimdi de etkili bir otel odası temizliği nasıl yapılmalı ona değinelim. Otel odaları düşünüldüğünde genelde yatak odası, tuvalet, banyo ve oturma alanlarından oluşur. Bu mekanların temiz olması otel odasının yaşanılabilirlik seviyesini artırmaktadır.

  • Otel odasının kullanılmasından sonra mutlaka tüm çarşaf ve yastıklar yenileriyle değiştirilmelidir. Uzun süre kalacak olan müşterilerde bu süre müşterinin isteğine göre ayarlanabilir.
  • Yaz ve kış sezonuna göre uygun battaniye ve çarşafların serilmesine dikkat edilmelidir.
  • Lavabo ve banyo alanlarında özel temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Özellikle dezenfektasyon sağlayan malzeme kullanımına özen gösterilmelidir.
  • Odada bulunan diğer elemanlar berjer, koltuk, kanepe, masa, sehpa gibi gerekli şekilde temizlenmelidir.
  • Otel odası temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada yerlerin toz ve kirlerden arındırılmış olmasıdır.
  • Yerlerin temizliğinde bu iş için üretilmiş güçlü elektrik süpürgeleri kullanılmalıdır.
  • Gerekli havalandırmanın yapıldığından emin olunduktan sonra diğer müşterilerinize otel odanızı sunabilirsiniz.

 

Diğer otel temizlik hizmetlerimiz; otel yatak yıkama, otel halıfleks yıkama, otel temizlik personeli temini, inşaat sonrası otel temizliği, tadilat sonrası otel temizliği, otellerin cam temizliği hizmetleridir.

otel temizlik is ilanlari

Otel Temizlik Hizmetleri

Otel Avize Temizleme

Deneyimli ve işini bilen personelimiz tarafından merdiven ve oynar iskele gibi taşıyıcı aletler ile avizenin en üstündeki taşlardan başlanır ve aşağı doğru temizlik devam eder. Piyasada bulabileceğiniz avize temizleyiciler işinizi kolaylaştırır.

Otel Cam Temizliği

Cam temizliği konusunda günümüzde bir çok güvenlik normu vardır. Otel cam temizliği sık sık yapılmasında fayda vardır. Bu cam temizliği uygun standartlarda cam siliciler ile yapılır. Çerçeve temizliği de bu noktada çok önem taşımaktadır.

Otel Koltuk Yıkama

Otel koltukları genel konsepte uygun özenle seçilmiş koltuklardır. Bu koltukların temizliği sadece silinme ile temizlenmez. Silme işlemi ile yüzeyindeki toz ve kirler giderilmiş olur sadece. Koltukların içerisinde zamanla biriken, insan derilerine yapışan bakteri ve parazitler sadece uygun anti bakteriyel ürünlerle temizlenebilir.

Otel Halısı Yıkama

Otel odalarının temizliğinde genel olarak sadece süpürülen otel halıfleksleri, dönem dönem kirlerinden kurtulması için yıkanmaktadır. Halıfleks üzerine leke giderici ve bakterilerden arındırıcı temizlik malzemeleri tecrübeli temizlik elemanı tarafından uygulanır. Islak ve kuru vakum makineleri ile de derinlemesine temizlik yapılır. Halı fırçalama makinesi de gerek görüldüğü takdirde uygulanan bir diğer otel temizlik ekipmanıdır. Gerek kuru köpük gerekse vakumlu fırçalı yerinde yıkama sistemlerimiz ile otel halılarınızı hijyenik ve temiz bir hale getiriyoruz.

Otel Zemini Cilalama

Eğer otelin mermer ve pvc zeminleri kir tutmaya başlarsa, zemin üzerinde matlaşma da başlamıştır. Bu sorunla başa çıkabilmek için otel zeminleri cilalanır. Zemin türüne göre farklı metodlarda bir kaç uygulama vardır. Cilalanan yüzeylerde parlaklık artar ve tekrar temizliği kolaylaşır.

Otel Temizliği Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın !

Arnavutköy otel temizlik, Ataşehir otel temizlik, Avcılar otel temizlik, Bağcılar otel temizlik, Bahçelievler otel temizlik, Bakırköy otel temizlik, Başakşehir otel temizlik, Bayrampaşa otel temizlik şirketleri, Beşiktaş otel temizlik şirketleri, Beylikdüzü otel temizlik şirketleri, Beyoğlu otel temizlik şirketleri, Büyükçekmece otel temizlik şirketleri, Beykoz otel temizlik şirketleriÇatalca otel temizlik şirketleri, Çekmeköy otel temizlik şirketleri, Esenler otel temizlik iş ilanları, Esenyurt otel temizlik iş ilanları, Eyüp otel temizlik iş ilanları, Fatih otel temizlik iş ilanları, Gaziosmanpaşa otel temizlik iş ilanları, Güngören otel temizlik iş ilanları, Hadımköy otel temizlik iş ilanları, Kadıköy otel temizlik iş ilanları, Kağıthane otel temizlik iş ilanları, Kartal otel temizlik iş ilanları, Küçükçekmece otel oda temizlik,Maltepe otel oda temizlik, Pendik otel oda temizliği, Sancaktepe otel oda temizliği, Sarıyer otel oda temizliği, Silivri otel oda temizliği, Sultanbeyli otel oda temizlik, Sultangazi otel oda temizlik, Şile otel oda temizlik, Şişli otel oda temizlik, Tuzla otel oda temizlik, Ümraniye otel oda temizlik, Üsküdar otel oda temizlik, Zeytinburnu’nda otel temizlik hizmeti vermekteyiz.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Otel Temizlik HizmetiAvrupa Yakası Otel Temizlik Hizmeti, Anadolu Yakası Otel Temizlik Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄