Temizlik Personeli Temini

Temizlik Personeli Temini

Temizlik şirketlerinin sağlamış olduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler kendi bünyelerinde temizlik elemanı çalıştırmak istediklerinde yapmaları gereken bir çok konudan muaf olurlar. Bunlar kısaca çalışanların hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, sgk takipleri gibi aşamalardır. Bu kolaylıklardan dolayı bir çok şirket temizlik personeli temini ni temizlik şirketleri personel temini aracılığıyla yapmaktadır. Özellikle dönemsel personel ihtiyacının olduğu zamanlarda, ihtiyacın ortadan kalkması ile ortaya çıkan işten çıkarmalarda ki işveren için oluşan yasal sorumluluklardan kurtulmak için iyi bir seçenek olmaktadır.

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Sözleşmeli temizlik personeli hizmetimiz kapsamında 6 aylık veya 1 yıllık gibi yapacağımız sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ihtiyacını karşılamaktayız. Yapılan temizliklerin denetimi, firma denetmenimiz tarafından takip edilmektedir. Temizlik personelimizin tüm özlük hakları şirketimiz tarafından güvence altına alınmaktadır. Personel temini için Sgk girişleri ve diğer dosyalar işe başlanmadan şirket yetkililerinize ulaştırılır.

Artı Detay Temizlik olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0212 596 00 790549 596 00 79

Yarı Zamanlı-Tam Zamanlı Temizlik Personeli Temini

Çeşitli merasimler, kutlamalar, organizasyonlar için günlük personel temini veya haftalık personel temini ihtiyacınız olabilir.
Firmamız gerekli sayıda personel ve ekipmanı istediğiniz süre zarfı boyunca sizleri yormadan temin eder. Gündelikçi temizlik personeli ihtiyacınız olduğu zaman güvenle Artı Detay Temizlik Hizmetleri firmamızı arayarak, tüm İstanbul için temizlik personeli temini konusunda bilgi alabilirsiniz.

personel temini
personel temini

Personel Temininin Tarafınıza Faydaları Nelerdir ?

  • Gerekli personel sayısında güvenilir eleman arayışını zorlanmadan çözersiniz.
  • Gerekli ekipman ihtiyacı doğduğunda bize iletmeniz yeterlidir. Biz sizin yerinize eksiklerinizin tedariğini yaparız.
  • Personeller bizim bordrolu elemanlarımız olacağı için, işten çıkarma gibi durumlar söz konusu olmaz. Bundan dolayı kıdem ve ihbar tazminatı ödemezsiniz.
  • İşçinin işverene açacağı her türlü tazminat bedellerinin külfetinden ( İş yerinizde her türlü güvenlik tedbirini ve yürürlükteki yasalar gereği gereken iş ve işçi sağlığı,iş güvenliği kurallarına iş yerinizin uyması koşuluyla) firmanızı uzak tutmaktadır.
  • Zamanınızı çalan bir çok personel ilanı ile uğraşmazsınız. Telefon yoğunluğu ile uğraşmazsınız.
  • Masa başı çalışanlarınız büyük oranda azalır.

Temizlik Personeli Temini Hizmeti Almak İçin Bilgi Alın !

Arnavutköy temizlik personeli, Ataşehir temizlik personeli, Avcılar temizlik personeli, Bağcılar temizlik personeli, Bahçelievler temizlik personeli,  Bakırköy temizlik personeli, Başakşehir temizlik personeli, Bayrampaşa temizlik personeli, Beşiktaş temizlik personeli, Beylikdüzü temizlik personeli , Beyoğlu temizlik personeli, Büyükçekmece temizlik personeli, Beykoz sözleşmeli temizlik personeli, Çatalca sözleşmeli temizlik personeli, Çekmeköy sözleşmeli temizlik personeli, Esenler sözleşmeli temizlik personeli, Esenyurt sözleşmeli temizlik personeli, Eyüp sözleşmeli temizlik personeli, Fatih sözleşmeli temizlik personeli, Gaziosmanpaşa sözleşmeli temizlik personeli, Güngören sözleşmeli temizlik personeli, Hadımköy sözleşmeli temizlik personeli, Kadıköy sözleşmeli temizlik personeli, Kağıthane sözleşmeli temizlik personeli, Kartal sözleşmeli temizlik personeli, Büyükçekmece tam zamanlı temizlik personeli, Maltepe tam zamanlı temizlik personeli, Pendik tam zamanlı temizlik personeli , Sancaktepe tam zamanlı temizlik personeli, Sarıyer tam zamanlı temizlik personeli, Silivri tam zamanlı temizlik personeli, Sultanbeyli tam zamanlı temizlik personeli, Sultangazi tam zamanlı temizlik personeli, Şile tam zamanlı temizlik personeli, Şişli tam zamanlı temizlik personeli, Tuzla tam zamanlı temizlik personeli, Ümraniye tam zamanlı temizlik personeli, Üsküdar tam zamanlı temizlik personeli, Zeytinburnu tam zamanlı temizlik personeli hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, temizlik personeli temini hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

► İstanbul ‘un bir çok semtine İstanbul Temizlik Personeli Temini Hizmeti, Avrupa Yakası Temizlik Personeli Temini Hizmeti, Anadolu Yakası Temizlik Personeli Temini Hizmeti hakkında bilgi almak için 0 212 596 00 79 telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz. ◄